Uudis

Neljakohaline lahtine Lamborghini Gallardo koopia on meistrite kätetöö

Replikaid ehk koopiaid on erinevaid. Jõledamad on kellegi garaažis ehitusvahu ja igasuguse maitse ja kriitikameeleta loodud monstrumid. Teises äärmuses asuvad spetsiaalsed ja litsensiga tootjad, kellel on oskused ja õigused ehitada näiteks AC Cobra koopiaid sellisel tasemel, et enamik meist seda originaalist ei eristagi.

Ja siis on sellised tüübid, kes teevad midagi puhtalt lõbu pärast, aga teevad hästi. Nagu näiteks see venelaste Mitsubishi Eclipse põhjale ehitatud Gallardo koopia, mida esmapilgul on originaalist väga raske eristada. Kuniks märkad tagumisi istmeid. Seda lisavarustust ei pannud Lamborghini kunagi oma sõidukitele.

Odavam, kui võiks arvata

Eclipse võeti täiesti “paljaks” ning kõik kerepaneelid asendati kas klaasfiibrist detailide või lausa Lamborghini originaalosadega. Sama teed on mindud ka salongis, kus isegi õmblused on tehtud originaalitruud. Loomulikult on ka kõik lülitid ja muud detailid Lamborghini disaini järgivad.

Kulu, koos doonorautoga, on tegijate sõnul vähemalt 16 000 dollarit, aga see on ilmselt isegi optimistlik hinnang, mis ei võta arvesse töötunde ja muud taolist.

Vaadake videost, kuidas meistrimehed sellise auto ehitasid ja koguge insipiratsiooni. Replikate maailm on äge, kuniks tegijatel jätkub viitsimist ja maitsemeelt.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.