Uudis

Nõmmel autoga elumajja sõitnud mees sai 20 päeva aresti

Fotod: Politsei

Liiklusjärelevalvekeskus kirjutab, et esmaspäeva varahommikul juhtus Tallinnas Nõmmel liiklusõnnetus, milles autojuht kaotas sõiduki üle kontrolli ning sõitis elumajja. Juht üritas sündmuskohalt autoga ära sõita, kuid kui see ei õnnestunud, lahkus jalgsi.

Politseile teadaolevalt oli juht sündmuskohalt põgenedes teadlik asjaolust, et majas viibis õnnetuse hetkel ka inimesi.

Maja sai liiklusõnnetuse tulemusena tugevaid kahjustusi ning kontrolliks viidi haiglasse kaks majas olnud last, kelle vigastused piirdusid õnneks kriimustuste ja korraliku ehmatusega.

Politseil ei õnnestunud juhti koheselt tabada, kuid võimalik kahtlusalune selgitati peagi ja isikut hakati aktiivselt läbi erinevate tegevuste otsima.

Teisipäeva hommikul võttis sõidukit juhtinud mees ise Liiklusjärelevalvekeskusega ühendust ning tuli ka kohale. Juht andis toimunu kohta omapoolsed selgitused. Arvestades juhtunu iseloomu ning ka isiku varasemat liiklusalast käitumist peeti isik 48 tunniks kinni.

Täna andis 51-aastane meesterahvas liiklusõnnetuse ja õnnetuskohast lahkumise põhjuste kohta selgitusi Harju Maakohtus. Kohtuotsuse kohaselt tuleb sõidukijuhil 20 päeva veeta arestimajas ja temalt võeti ära mootorsõiduki juhtimisõigus 6 kuuks.

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses