Uudis

Nüüd saab klassikalisse Porschesse lisada puutetundliku erkaaniga meediasüsteemi

Porsche Classic on välja lasknud kaks uut meediasüsteemi lahendust, mis toovad tänapäeva mugavused isegi 60ndatest pärit sportautosse.

Kui miski iganeb autos kõige kiiremini, siis on see tõenäoliselt elektroonika ja selle erinevad digitaalsed mugavused, millega harjunud oleme. Porsche Classic Communication Management (PCCM) nimeline meediasüsteem on saadaval kahes eri suuruses, olenevalt mis ajastu mudelile seda vaja on.

Muidugi kaasnevad uue lahendusega kõik tänapäevased mugavused nagu DAB digitaalne raadio, navigatsioon, AUX, USB ja SD-kaardi sisendid, Bluetooth ühilduvus ning muidugi ka Apple CarPlay ja Android Auto.

Väiksema ekraaniga PCCM süsteem sobib alates 1965. aasta 911 F mudelist kuni 993-põlvkonna 911 sportautodele aastani 1998. Samuti ühildub see enamus teiste Porsche sportauto mudelitega sellest ajastust, nagu 914, 944 ja 928.

Vanematele autodele mõeldud PCCM omab traditsioonilist Porsche disaini, 3,5-tollist puutetundlikku ekraani, mille kõrval on mõlemal pool valik nuppe.

Hilisemate mudelite jaoks, on eraldi 996-põlvkonna 911 ja 986-põlvkonna Boxster sportautodele disainitud suurem meediasüsteem PCCM Plus. 7-tollise ekraaniga. Nuppude disain on pisut uuendatud, et see sarnaneks 997-põlvkonna 911 ja 987-põlvkonna Boxsteri ja Caymaniga.

Kuigi varem on saanud kolmandatelt tootjatel sarnaseid lahendusi vanemate autode ja ka Porschede jaoks, on see esimene kord, kui modernset meediasüsteemi pakub Porsche ise originaalosana.

Porsche Tallinna esinduses, mis on Porsche Classic partner 2015. aasta keskpaigast, on PCCM ja PCCM Plus süsteemid saadaval. Modernsed puutetundlikud ekraanid maksavad 1353,74 eurot (PCCM) ja 1520,37 eurot (PCCM Plus), millele lisanduvad veel paigaldamistasud.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.