Uudis

Oksjon, mis lõpetab kõik teised oksjonid – müüki tulevad “Mad Max’i” filmiautod

Kes on näinud seriaali “Stranger Things”, see teab meie kõrval (või all?) asuvast paralleelmaailmast, kus värvidega on vilu, head sõna sulle naljalt ei öelda ja seal liigub ringi rõlge pimeduseolend. Eelseisev oksjon pakub samasugust õhustikku, aga automaailmas.

Ei mingeid läikivaid Ferrarisid ja klassikalisi Porschesid, mida ülikondades pankurid või šortsides start-up miljonärid ostavad. Need on viimase “Mad Max – Fury Road” filmi autod, mis söövad eelmainitud Porschesid ja Ferrarisid hommikusöögiks.

Meie lemmikud? Lõpubossi enda autost on loomulikult raske mööda vaadata. Immortan Joe juhitud Gigahorse on kahest  1959. aasta Cadillac Coupe de Ville’st kokku ehitatud monstrum. Siis muidugi War Rig ehk Charlize Theroni kehastatud Furiosa poolt juhitud tankerauto, koos haagise ja pisihaagisega.

Aga kõik eelmised ja ka ülejäänud oksjoniautod varjutab The Doof Wagon. 8×8 veoskeemiga hiiglaslik MAN’i veokas, mis koosneb peamiselt kõlaritest ja rakmetest, kus uus ja õnnelik omanik saab vägevaid kitarrisoolosid keevitada. Ükski Ülemiste parklakogunemine, muusikafestival või aiapidu ei saa olema enam sama…

Oksjoni korraldab Lloyds Classic Car Auctions ning pakkumisi võetakse vastu ainult telefoni ja emili teel kuni 26. septembrini. Ja teiste tehtud pakkumisi ei näe. Rääkides õelusest, eksole. Samas, “Mad Max’i” filmimaailm ei olegi nõrkadele ja nõrganärvilistele.

Loodetavasti see kõik ei ole osa mingist meediakampaaniast, vaid see vägev kogu tõepoolest ka müügis on. Meie tahaks küll proovisõitu teha… Seniks, aga meeleolumuusikat. Vägevamat oksjonikollektsiooni tutvustavat videot ei ole maailmas olemas.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.