Uudis

Oksjonile tuleb David Hasselhoffi isiklik KITT ja ta toob selle võitjale ise kohale!

Selline mees tuleb koos autoga kaasa. Korraks.

Kui see pole aasta oksjoniuudis, siis ma ei tea mis on. Michael Knight toob sulle koju auto, mida kõik 1980ndate lapsed (ja kindlasti ka vanemad) endale tahtsid.

Üks väike konks küll on. Hetkel on auto hind kerkinud juba ligi 1 miljoni euroni, aga olgem ausad, see on ikka Knight Industries Two Thousand, mille omanik on Hoff! Kujutage ette A-Teami originaalbussi, mille toob kohale B.A. Baracus või valge Ferrari Testarossa, roolis paar numbrit liiga suures ülikonnas Sonny Crockett?

Hasselhoff tuleb kaubaga kaasa, kui auto hind ületab 25% võrra soovitud oksjoni hinda (reserve price). Kuna eeldus oli 175 000-300 000 dollarit ja hetkel on see juba 975 000, siis äkki on Hoff kindel kaup? Samas, kui palju on reserve, see ei ole teada. Samas on oksjoni lõpuni veel 18 päeva, seega võib hind ka kerkida.

Kui millegi üle üldse viriseda saab, siis on sellise rariteedi kohta eepiliselt halvad pildid ja üldse kogu kuulutus. Tekib väike mure, kas see kõik on ikka päris või on “Nigeeria printsid” võtnud Hoffi pantvangi ja tegutsevad nüüd oksjoniturul, sest müüki tuleb veel ligi 40 Hasselhoffile kuuluvat eset.

Muuseas, ka Autogeenius on ühe KITTiga sõitmas käinud.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.