Uudis

Opel avaldas uue Crosslandi hinnad, esitlus juba veebruaris

Opel hakkas vastu võtma tellimusi uuele kompaktsele linnamaasturile Crossland, mille hinnad algavad 15 690 eurost.

Baasvarustuses Crossland Comfort tuleb näiteks sõidurajalt lahkumise hoiatuse ja liiklusmärgituvastuse, täis-LED-tulede, esitulede automaatlülituse ja kiirushoidikuga.

Opeli uus nägu

Vizor nime kandev disain saab 2020. aastatel kõigi Opeli mudelite iseloomulikuks tunnuseks. Ühendades orgaaniliselt esivõre ja esituled, ulatub uue Crosslandi Opel Vizor ühe hoogsa joonena üle kogu sõiduki esiosa.

Tagaosas täiendavad tumedakstoonitud tagatuled nende vahele jäävat uudset läikivmusta tagaluugipinda (see on saadaval koos musta katusega), tänu millele peaks Crossland mõjuma laiema ja jõulisemana.

Mootorivalik ja praktilisus

Tagaistmed on pooleks jagatud suhtes 60/40 ja 150 mm võrra pikisuunas liigutatavad, tänu millele saab 410-liitrise pakiruumi avardada klassi parima 520 liitrini. Tagaistmete täielikul kokkuklappimisel ulatub pakiruumi maht 1255 liitrini.

Lisavarustusse kuuluv IntelliGrip kohanduv veojõukontrolli süsteem kindlustab optimaalse haardumise ja stabiilsuse kõigi teekatete korral. IntelliGrip sisaldab viit sõidurežiimi: tavaline, lumi, pori, liiv ja väljalülitatud ESP.

Mootorivalik sisaldab nelja võimsat bensiinimootorit: 80-, 110- ja 130-hobujõulistele pakutakse manuaalkäigukasti, 130-hobujõulisele ka automaatkäigukasti. Saadaval on ka 110-hobujõuline diisel.

Opel Crosslandi hinnad:

Opel Crossland Comfort 80 algab 15 690 eurost. Diiselmootoriga versioon algab 18 990 eurost ning kõige kallim versioon on Opel Crossland GS Line 130 Turbo A, mis maksab 21 990 eurot.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.