Open Track Festival 2024: autoentusiastide sõiduhooaja avamine Audrus koos Cars & Coffee näitusealaga

Ilus ilm, sajad hobiautod ja korralik andmine Porsche Ringil. Ole kohal või ole kohal!

19. mail toimub Eestis esimest korda sündmus nimega Open Track Festival 2024. Varasemalt juba 70 korda toimunud Open Tracki korraldus usaldati alates käesolevast aastast Masinawärk meeskonnale, kes kaasas hooaja avasündmusele ka Cars&Coffee Tallinna korraldajad.

Sündmusele eelregistreerus üle 250 auto, millede hulgast Cars&Coffee meeskond valis välja üle saja silmapaistvama ja erilisema sõiduki – vaadata saab nii vanu klassikuid kui ka uusi muskel- ja superautosid.

Rajal sõitmine on klassikalises Open Track stiilis ehk läbi päeva on 30-minutiliste sessioonidena rajalt läbi käimas üle 50 auto. Kiirematel registreerujatel oli võimalus ennast kirja panna ka Martin Rumpi erakoolitusele, mille raames on võimalus professionaalse võidusõitja käe all oma oskusi lihvida.

Päeva mahub aga muudki huvitavat. Näitusealal leiab kõike, hobiautole mõeldud autokeemiast kuni Lätist kohale tulnud kunstnikuni, kes on spetsialiseerunud just sõidukite joonistamisele. Samuti ei puudu päevast hea toit, mille eest seisab Eesti parim hotdogi koht The Dog House Estonia. Red Bull on kohale toonud oma Ram 1500 põhjale ehitatud DJ Trucki, milles mängib muusikad DJ Paul Oja.

Eesti Virtuaalse Autospordi Liidu boksis on koostöös Unibetiga sisse seatud kaks sõidusimulaatorit, kus on virtuaalselt oma sõiduoskused võimalik proovile panna sellel samal Porsche Ringil.

Kõigi osalejate vahel lähevad loosi erinevad auhinnad ning mitmed koostööpartnerid valivad ka päeva jooksul välja oma lemmikud. Pealtvaatajatele avatakse väravad kell 12:00. Piletihind 5 €, mille saab osta kohapealt, Porsche Ringi väravast.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.