Uudis

Vaata ja valmistu: Avalikustati uus treiler Ott Tänakust tehtud filmile

Mõnikord on roolis hoopis Martin ja Ott on kaasreisijaFoto: kaader treilerist

“Ott Tänak – The Movie” uues treileris ütleb M-Spordi pealik Malcolm Wilson, et Ott on talle nii mõnedki hallid juuksekarvad tekitanud. Juba 11. aprillil kinodes esilinastuv film on ennekõike ühe keerulise iseloomuga Eesti mehe lugu koos tema plusside ja miinustega.

“Ma ei ole kindel, kas ma tahaks, et kogu Eesti või maailm seda filmi näeks, aga kui see nii on, eks siis tuleb jagada teistega,” kommenteeris Ott Tänak muiates.

Rallisõitjad tunduvad kohati eiravat igasugu füüsikareegleidFoto: kaader filmist

Režissöör Tarvo Mölderi sõnul on Oti loo jutustamisel lisaks pildikeelele filmis ka väga oluline roll muusikal ja heliefektidel. Muusika on loonud noor tõusev ja auhindadega pärjatud šoti helilooja Garry Ferrier.

“Tal on uskumatult hea pildikeele dünaamika ja muusika omavahelise seose tunnetus, mis annab filmile täiesti uued mõõtmed. Sellise mastaabiga filmi puhul on ainuvõimalik lahendus originaal-helilooming, mis komponeeritud vastavalt pildile ja parima elamuse saab sellest ainult kinos,” kommenteeris Mölder.

Kuid stseenide võimendamiseks on filmi valitud ka laule erinevatelt artistidelt nagu Ruelle, Lenna, No-Big-Silence. Filmi avakaadrite taustal kõlab töötlus I Wear* Experiment’i hitist “Patience”, bändi uut lugu kuuleb aga värskes filmitreileris.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.