Päeva kuulutus: Eestis tuli oksjonile Subaru WRX tehnikaga Honda Accord

Foto: Osta.ee

Hulle ideid on meil kõigil palju, aga mõned lähevad sammu kaugemale ja viivad selle ka ellu. Näiteks ristavad omavahel vana Honda Accordi ja Subaru Impreza WRX’i.

Müüja ise kirjutab nii:

“Nagu iga projekt, siis ka see algas omanikul vaikselt, sooviga teha midagi unikaalset, kuid üks asi viis teiseni ning käima läks protsess, kus raha enam lugeda polnud võimalik – auto tehti valmis oma ala professionaalide poolt kasutades kõike parimat. Kogu alusvanker ja mootoriruum on Subaru Imprezalt, seega auto on nelikveoline!

Kere on täielikult taastatud ning saanud uue värvkate (Subaru World Rally Blue), hinnalised originaal Subaru eriti kerged Prodrive veljed ja Impreza sportistmed ning sportrooli. Lisaks on täielikult remonditud ka mootor ning seda tugevamate ja paremate detailidega parendatud. Täpsem kirjeldus on oksjonikuulutuses välja toodud.”

Sõidetud peale valmimist ~300-400km (auto on alles n-ö. sissesõidul). Ainuke viga on hetkel see, et kogu ümberehitust ei ole veel transpordiametis registreeritud, aga müüja sõnul ei tohiks see probleemiks olla.

Müüja sõnul on kogu projekt maksma läinud tugeva viiekohalise summa, seega on päris huvitav, mis hinnaga oksjonil see lõpuks uue omaniku leiab.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.