Uudis

Päeva kuulutused: kaks ülistiilset Mercedes-Benz SLC kupeed

Fotod: Auto24.ee

Head asjad käivad ikka kahekaupa. Nädalavahetusel lisandus Auto24.ee portaali lausa kaks R107 mudelipõlvkonna Mercedes-Benz kupeed, millest üks on 1978. aasta SLC 350 ja teine 1981. aasta SLC 380.

Need on 40 aastat vanad Mercedese kupeed ja mul puudub kahjuks sõidukogemus, aga nende välimus on juba selline, et päeva kuulutust väärt! Sõiduomadused on kindlasti oma ajastu parimate hulgast.

Rohelise SLC 380 kohta ütleb müüja nii: “Riias toimunud “6th international meeting of Mercedes-Benz coupes ‘Luxury of Mercedes-Benz coupes 2011″ valiti teiste kupee omanike poolt kõige ilusamaks autoks just see auto.”

Eriti naljakas kuulutus

Facebooki grupis “Projektiautod Eestis” on sama auto kohta veelgi parem kuulutus, mille puhul loodame, et omanik ei pahanda, kui selle siinkohal täispikalt välja toon:

“Müüa mängukoer kellel on kaelas kuldne MB logo, kui looma liigutada siis hakkab pea liikuma ringjalt ülesse-alla . Hind 7990.-

Kaasa tuleb :

  1. Helikasset firmalt Maxwell (90 minutit väga head muusikat aastast 1981 valitud ja lindistatud Hanna-Liina Võsa venna poolt)
  2. MB logoga vähekasutatud kindad nr.10
  3. S-klassi Mercedes 380 SLC 1981. Kõige sihvakam kupee, mis iial tehtud, nooljas roheline ime.

Ärge investeerige kinnisvarasse ,kortereid ehitatakse kogu aeg juurde – aga eepool kirjeldatud asju enam juurde ei tehta.”

Kuldne SLC on kallim

1978. aasta SLC on tähisega 350 ning 17 kilovatti nõrgema mootoriga. Efektset välimust on aga isegi rohkem. Punane sisu, kerega sama värvi ilukilbid ja see kuldne põhitoon!

Kahjuks pole auto kohta mingit lisainfot, aga auto on tunduvalt kallim kui roheline SLC 380, seega võib eeldada, et seisukord on hea või isegi väga hea.

Auto on olnud Eestis alates 2017. aastast, aga sisuliselt sõitnud selle ajaga pole ja ka praegu on registrist kustutatud ajutiselt.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.