Uudis

Päeva kuulutus: McLaren 650S, sest see on McLaren!

Foto: Auto24.ee

McLaren 650S ei ole kindlasti tavaline, aeglane või ühestki küljest keskpärane (650hj!). Samas on tegemist McLareni mudelite hierarhias n-ö tavaautoga, mis kuulub Sports Series kategooriasse, millele järgnevad Super Series McLaren 720S mudelitega ja siis Ultimate Series, kus on P1, Elva, Senna ja Speedtail.

Aga see kõik ei loe, sest see on McLaren! Konkrendiks või võrreldavaks autoks ilmselt Porsche 911 Turbo ja Turbo S mudelid, millel sarnased võimsusnumbrid ja ka hind. Porschel on küll olemas ka tagaistmed, seega praktilisem. Aga Porsche uksed käivad tavaliselt, McLarenil üles, seega on suhteliselt selge, kumb on ägedam auto!

Konkreetsel autol on täielik Carbon-pakett, korralik ajalugu ja paar tuhat kilomeetrit tagasi tehtud ka hooldus. Auto on 2015. aasta väljalase ning Eestisse saabunud Saksamaalt selle aasta maikuus.

Väga raske öelda, kas 134 000 eurot selle auto eest on vähe või palju, kuna pole viimasel ajal McLareneid ostnud ega müünud. Hetkel on müügis üks sama perioodi 911 Turbo S Cabrio, mille hinnaks 139 000 eurot. Kui see kuidagigi aitab.

Igatahes tänavapildis, kus iga teine auto on Porsche või Lamborghini, oleks McLaren tõeline maiuspala. Ühtlasi, kui keegi nüüd selle ära ostab, siis me oleksime valmis proovisõiduks ja uuteks kogemusteks.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.