Uudis

Päeva kuulutus: oranž Volvo 760 kastikas on põhjamaiselt humoorikas hobiauto

Foto: Auto24.ee

Mida see Volvo pole? Kindlasti pole see tagasihoidilik, samuti ei ole tegu võib olla kõige praktilisema sõidukiga ja tõenäoliselt ei tasu loota ka erilist ökonoomsust.

Küll on tegu 3-liitrise mootori ja tagaveo näol lõbusa ute’iga, mis katsetab austraalias populaarse autostiili toomist põhjamaisesse hallusse.

Auto seisukorra kohta pole väga palju infot kirjas, välja arvatud tavapärane “auto sõidab ja toimetab”. See võib teadupärast tähendada täielikku romu, mis vaevu liigub, aga võib olla ka kenas korras ja mõneks ajaks muretut sõidukit.

Kaasa tuleb ka manuaalkast, et sõidurõõmu veelgi suurendada. Kuna autol on tagavedu ja ilmselt on tänu kastile tagaots kergemaks muutunud, siis võib olla isegi saab mitte-volvolikult sõõrikuid teha?

Hea märk on see, et autol on kehtiv ülevaatus järgmise aasta jaanuarini ja sõiduk on ka registris kirjas kastikana ning N1 kategoorias.

Maitsetu kleepeka tagaaknalt saab õnneks lihtsalt eemalda. Hetkel selline aadress mingit vastet ei anna ja kiire otsing internetis tõi peamiselt vihjeid ühele Eesti räpiloole. Peegli küljes ripub ka bling-bling dollarimärk. Põhjala-gängsta?

Igatahes 3500 euro eest saab sõiduki, mida teistel pole ja mida saab kindlasti veelgi ägedamaks. Kes võtab ette?

Märksõnad: , , ,

Üleskutse

Aita meil Autotundi teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan saadet Kuulan Autotundi

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.