Uudis

Päeva kuulutus: see heas korras Jaguar on parim võimalus siseneda Briti luksusautode maailma

Fotod: Auto24.ee

Ilusad pildi ja informatiivne ning haarav lisainfo on iga autokuulutuse kõige olulisem osa. Eriti veel auto puhul, mis ei ole tavaline, vajab ostmiseks julgustust ja emotsiooni.

See Jaguar XJ6 tundub olevat ideaalne variant neile, kes on ammu sellist autot soovinud, aga pole julgenud või on turul vaid nigelad variandid.

Müüja kirjutab, et see on eeskujulikus seisukorras Jaguar XJ6, mis sobib hästi nii hobiautona kasutamiseks kui ka igapäevaseks sõiduvahendiks. Kere seisukord on väga hea ning rooste puudub. Küll aga leidub mõningaid pisikesi täkkeid ustel tänu kaasautojuhtide hooletule käitumisele parklates (uksekõksud). Talvel muidugi sõidetud pole.

Tehniliselt samuti korras

Kõik mis vaja, on õigeaegselt vahetatud. Uuele omanikule tulevad kaasa ka varuks ostetud uued süütepoolid (väidetav tüüpviga). Sillad on vaiksed, mootor töötab ühtlaselt, kast vahetab kenasti, salong on väga heas korras.

Samuti on olemas originaalraadio, mis hetkel on asendatud modernsema pioneeri maki vastu, et tekitada usb ja auxi võimekus.

Aus kütusekulu on linnas müüja sõnul ca 11,6L/100km kohta. Parasjagu on auto ka hoolduses, kus vahetatakse ära kõik õlid-filtrid ning vajadusel teostatakse muid pisemaid parandustöid.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.