Uudis

Päeva kuulutus: stiilne esimese põlvkonna BMW 525, millel on võimas 3,4-liitrine mootor

Foto: Auto24.ee

Esimese ehk E12 põlvkonna 5. seeria BMW-sid toodeti kuni 1981. aastani. See auto on pärit tootmisperioodi lõpuaastatest.

Eriliseks teeb sõiduki esmalt muidugi selle hea visuaalne seisukord. Omaniku sõnul natuke nokitsemist ikka leiab, aga samas pole kindlasti vaja kohe lammutama ja keevitama hakata.

Foto: Auto24.ee

Teiseks on tegu lahedalt “edasi aidatud” autoga. Tavapärase 150-hobujõulise ja 2,5-liitrise R6-mootori asemel on autole peale pandud BMW 635CSi tehnika, mille mootor oli 3,4-liitrine ja 217-hobujõuline mootor. Võimsusnumbrite järgi võttes, peaks tegemist olema sama mootoriga, mida kasutati M535i sportversiooni kapotil all.

Samuti on muudetud salongi, kus on luksuslikumad istmed ning taga on 635 kupeele omaselt vaid kaks istekohta.

Foto: Auto24.ee

Suurima probleemina toob omanik hetkel välja konditsioneeri, mille torustik lekib, aga muus osas tundub olevat täiesti sõidukorras auto.

Ilmselt on hind 23 000 samuti lihtsalt indikatiivne ja reaalne väärtus selgub siis, kui auto ja raha lõpuks omaniku vahetavad.

Auto ümberehitamine on 2011. aastal ilusti ka maanteeametis registreeritud, seega kõik on nett ja noobel. Vaata kuulutust ja mõtle – kui väga sul seda vaja on?

Märksõnad: , , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.