Uudis

Päeva kuulutus: tuunitud VW Golf Country on linnamaasturite hulgas tõeline hipster

Fotod: auto24.ee

Teate neid inimesi, kes praalivad, et nad kuulasid mingit ansamblit juba ammu enne, kui see kuulsaks sai? Novot, Golf Country on midagi sarnast. Volkswagen tegi selliseid linnamaastureid juba siis, kui mainitud autotüüp populaarnegi polnud. Kusjuures tegi vähem kui 8000 autot.

See konkreetne auto on väga korralik projektikas, mis tähendab, et muist tööd on veel vaja uuel omanikul ära teha. Eelmine on seda hoole ja armastusega teinud, nüüd tuleb kellelgi teatepulk üle võtta.

Keretööd ning ülevärv on tehtud neli aastat tagasi, samuti sai tol ajal kogu veermik üle käidud. Rauad ning astmelauad käisid ka liivapritsis ning pulbervärvis.

Mootor on võimsamaks tuunitud

Ka mootor pole mingi tavaline, vaid ametlikult Oettingeris tuunitud. 1,8-liitrisest on saanud 2-liitrine ja 122-hobujõuline mootor. Vastav dokumentatsioon on originaalpaberite ja -kleepsudega Oettingeri tehasest olemas.

Peamine ongi, et müüja on ausa jutuga ja on välja toonud kõik tööd, mis veel teha tuleb. Eesmärk on leida inimene, kes sellist autot oskab hinnata ja viib tehtu lõpuni. Antud auto kogub müüja sõnul aina väärtust ning Saksas keskmine hind on 5000-7000 eurot.

Seega 3000 euro eest tundub tõesti nagu hea diil, kuigi tehtavate tööde kalkulatsioon ilmselt ütleb päris tõe. Näiteks sügisel müüdi Eestis Countryt ka 9999 euroga.

Oluline on aga see, et kui see on lõpuks valmis, siis tegemist on päriselt ägeda hobiautoga, mis tõmbab kindlasti väga palju pilke ja erineb kõigist teistest.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.