Uudis

Päeva kuulutus: väga soodne V10 mootoriga BMW M5

Tuleviku klassik. Ilmselt, enamik M5 mudeleid ju on, aga E60 põlvkonna oma läheb ajalukku peamiselt 10-silindrilise mootori tõttu. Tegemist oli viimase vabalthingavaga ja peale seda algas juba V8 ja turbomootorite ajastu.

Kindlasti ei ole see auto nõrganärvilistele, ei oma võimsuse ega ka pidamiskulude poolest. Tavaoludes 400-hobujõuline, aga vajutades nuppu “M” kerkib võimsus üle 500 hobujõu.

Hetkel 16 500 euroga müügis olev auto on toodud küll Leedust, aga müüja sõnul on tegu igati toimiva autoga, millel on just hiljuti tehtud suuremahuline hooldus, auto on saanud ka uued rehvid. Esinduses on müüja sõnul näha täielik hooldusajalugu.

Miks on auto nii odav, seda on raske öelda. Seda M5 põlvkonda kummitavad mitmed väga kallid mootoriprobleemid, võib olla on põhjus seal ja tuleb arvestada suurte lisakuludega. Või on see Leedu ajalugu ikkagi põhjus. Igatahes, ütleb vanasõnagi, et kes ei riski, see ei sõida ka M5ga.

Auto24 keskkonnas on hetkel müügis kolm E60 põlvkonna M5, millest see konkreetne on kõige suurema läbisõiduga. Täpselt kaks korda kallimalt 31 900 euroga saab väidetavalt ideaalses korras sõiduki, mis on toodud Jaapanist.

Kellel on endal oskus ja võimalus enamus remont- ja hooldustöid ise teha või unistus V10 mootoriga M5’st, siis ilmselt soodsamat pakkumist ei tule. Ka Saksamaa kuulutuste seas nii madalat hinda naljalt ei leia ja pigem jäävad need teisele poole 20 000 eurot.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.