Uudis

Päeva kuulutused: millega sõidaks Muhv, kui sombid tulevad?

Fotod: Auto24.ee

Mida teha, kui kellegi kerghübriid linnamaastur on väiksesse mudalompi kinni jäänud? Omanik seisab nukralt kõrval, liigutada ka ei julge, äkki kriibib värvi ära? Selleks on lahendus. Mitte odav, aga lahendus. Isegi kaks.

Volvo C202, 1980. aasta, 9800 eurot

Auto millega sõidaks ilmselt Muhv, kui Sammalhabe tahab minna Lapimaale põdrasammalt korjama või näiteks kogu see kassi- ja rotivärk lõppeb ikkagi ühiskonna kollapsi ja apokalüpsisega.

Mis kõige parem – ka siis on kõik seaduslik, sest autol on nii ülevaatus kui ka kehtiv kindlustus. Mingid asjad peavad ikka olemas olema, ka siis kui sombi-rotid ründavad.

Mootoriks on kaheliitrine ja 82-hobujõuline bensiinimootor. Vähemalt ei pea arktilistes oludes diislit soojendama. Meistrimehest omanik on ka vintsi peale monteerinud.

Koos juhiga mahutab Volvo 9 inimest. Hea suurema rahvaga ka pealinna poodi sõita! Kaasa antakse lausa 1,5 autot varuosadena ja ka varuosade kataloog. Metsamees-tüüpi inimesele või hipsterile päris äge variant.

Volvo 6×6 koormaauto, 1979. aasta, 18 000 eurot

Ja see on Muhv pärast esimest viit aastat sombi-apokalüpsist. Pehme ja karvane Max Rockatansky, kellel see kivist süda, raudne närv ja istumise all kuuerattaline maastikuveok.

Nagu ka Mad Max, on Muhv vähese jutuga. Auto kohta on öeldud, et 6×6, aeglusti ja mõlemas otsas vints. Kõik. Pildid on aastast 2019, seega, kas auto on nüüd parem või halvem, ei oska öelda. Kui julged, mine vaatama.

Kui hetkel just sombihordid ei ründa, siis on hea oma suurel krundil asju ajada. Puid vedada, linnamaasturitega turiste päästa… või hirmutada. Valikut nagu on. Ainuke mure, et 18 000 eurot peab kuskil vedelema.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.