Uudis

Pardakaamera video: punasega ristmikku ületanud ja napilt inimest tabanud BMW juht vabandas end piduririkkega

See tuli oli ammu punane, ei mingit “läbi lipsamist”. Paremalt hakkas juba auto liikuma, ülekäigurajale oli astunud jalakäija ja siis tuli BMW. Jalakäija sai napilt pidama, aga kukkus, ilmselt ehmatusest ja järsust liigutusest.

Väga karmi manöövri põhjustaja selgitus oli Liiklusjärelevalvekeskuse sõnul see, et sõidukil oli eelnevalt värvitud pidurisadulaid ja värv oli sattunud ka piduriketastele ning seetõttu ei töötanud pidurid korralikult. Kuna pidurdamine ei õnnestunud, siis otsustas ristmiku ületada.

Tulemus- varasemalt karistamata 23-aastane juht jäi ilma juhtimisõigusest ja lisaks tuli tasuda ka rahatrahv. Vaata videot siit:

Mai lõpus jäi ühe liikleja autokaamerasse ohtlik vahejuhtum Tallinnas Peterburi teel. Tänaseks on rikkumise toime pannud juht kindlaks tehtud ja ka karistus jõustunud.23-aastane juht põhjendas oma tegu sellega, et sõidukil oli eelnevalt värvitud pidurisadulaid ja värv oli sattunud ka piduriketastele ning seetõttu ei töötanud pidurid korralikult. Kuna pidurdamine ei õnnestunud, siis otsustas ristmiku ületada. Tulemus- varasemalt karistamata juht jäi ilma juhtimisõigusest ja lisaks tuli tasuda ka rahatrahv.Hea jalakäija❗️ Enne sõidutee ületamist veendu, et kõik sõidukid on seisma jäänud ja annavad Sulle teed. Veendu ka siis, kui ületad fooriga reguleeritud ülekäigurada. Täname liiklejaid, kes oma tähelepanekuid liikluses enda teada ei hoia ja neist ka politseid teavitavad ning on nõus vajadusel ütlusi andma. Tänu Teile on nii mõngi ohtlik tegu jõudnud rikkuja vastutusele võtmiseni.Turvalist liiklemist❗️

Posted by Liiklusjärelevalvekeskus on Kolmapäev, 5. august 2020

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.