Uudis

Pardakaamera video: Tallinnas üritab Range Roveri juht ratturit alla ajada

EZ-дуны! Facebooki gruppi pandi video, mis näitab Paldiski maanteel toiminud päris õõvastavat juhtumit, kui linnamaasturi juht ründab autoga jalgratturit.

Esimene, kes ütleb, et “aga ei tea ju, mida see rattur enne seda tegi” võib rahulikult järgi mõelda, mis liikluses ja elus üldse on aktsepteeritav ja mis mitte. Me oleme täitsa kindlad, et rattaga ükskõik, mis manöövrit tehes on Range Roveri juhti ära tappa suht raske. Küll aga vastupidi.

Videos on näha, kuidas Range Rover ilmselt üritab ratturile millegi eest kätte maksta või kohta kätte näidata. Kui tegemist oleks kogemata juhtunud aevastuse või ehmatusega, siis oleks tal võimalik peatuda ja vabandada või siis hiljem, kui rattur temani uuesti jõuab, selgitada.

Liiklusviha ei ole normaalne. Loodame, et politsei menetleb selle juhtumi lõpuni.

Politsei on sellest videost teadlik ning asjaolude väljaselgitamiseks alustanud menetlust ja vestlenud mõlema osapoolega.

“Selline käitumine autojuhi poolt on äärmiselt kahetsusväärne ning lubamatu. Olenemata põhjusest, mis ajendas sõidukijuhti niimoodi käituma, ei tohi tahtlikult liiklusohtlikke olukordi tekitada. Kui sellist käitumist siiski liikluses märgatakse, tuleb sellest esimesel võimalusel politseile teada anda, et saaksime kiiresti reageerida,” ütles Põhja prefektuuri liiklusjärelevalvekeskuse juht Hannes Kullamäe.

Чем помешал велосипедист?

Posted by Gennadi Murashin on Sunday, August 30, 2020

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.