Uudis

Peugeot kavatseb pakkuda sportlikke versioone igale mudelile

Fotod: Peugeot

See aasta saabub uutmoodi sportlik Peugeot, milleks on 508 PSE (Peugeot Sport Engineered). Prantsusmaa autotootja kinnitas, et PSE variante tahavad nad tulevikus pakkuda igale mudelile, vahendab Evo ajakiri.

Peugeot tegevjuht Jean-Philippe Imparato kinnitas Evole, et nad plaanivad oma uut PSE brändi hoogsasti laiendada. Peale esimesi 508 PSE sedaani ja universaali, soovitakse pakkuda sportlikke hübriide linnamaasturist luukpärani.

Tänavu märtsis on oodata Peugeot 208 ja 308 luukpärade PSE variante, jätkates teiste mudelitega, mis juba on või lisanduvad autotootja valikusse.

Peugeot 508 SW PSE

Peugeot Sport Engineered mudelite uus laine on põhjustatud kahest faktorist. Esiteks on vaja CO2 ametlikke heitmenumbreid madalal hoida ja suurendada hübriidajamite kasutust, et hoida autoostuga kaasnevaid makse madalal, ennekõike oma kodumaal.

Teine aspekt on ka paari aasta pärast saabuva Le Mans uue tippklassi LMDh programmi alustamine. Kestvussõitudes osalemine hübriidajamiga sportautoga annab Peugeot’le hea platvormi oma PSE brändi reklaamimiseks.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.