Uudis

Pildid: isa ostis oma kuuele lapsele Bugattid, kuigi neil pole veel lubegi

Bugatti sõnul omavad nende kliendid keskmiselt 84 autot, kolme eralennukit ja ühte jahti. Milleks neil nii palju autosid vaja on? Üheks põhjuseks võib olla suur perekond. Vähemalt nii kirjutab Johnchow.com.

Leht kirjutab, et hiljuti külastas Prantsusmaa Bugatti peakorterit pereisa, kes otsustas tellida Bugattilt koguni 8 autot. Kaks sõidukit endale ning igale oma lapsele ka ühe. Kummaline on see juures fakt, et ühelgi lapsel pole veel juhilube.

Anonüümseks jääv kunde võttis nad ka Prantsusmaale kaasa, et tarne vastu võtta. Bugatti muidugi ei öelnud, kes see on, aga tegemist pidi olema Bugatti perega soetud isikuga.

Endale soetas ta maailma kiireima auto Chiron Super Sport 300+. Teisena läks ostukorvi Veyron Grand Sport Vitesse World Record Edition. Kui Super Sport 300+ versiooni toodeti vaid 30 autot, siis neid Veyroneid tehti omal ajal kõigest 8 tükki.

Millega võsukesed siis sõidavad?

Kui endale võeti sellised ladvaõunad, siis mida lapsed omale said? Nagu eelnevalt mainitud, pole lastel juhtimisõigust, mistõttu sai neile ostetud Bugatti Baby II-d. 

Mõeldud austusavaldusena klassikalisele Bugatti Baby’le, mis oli kingitus Ettore Bugattilt oma noorimale pojale Rolandile. Baby II on 75% originaali suurusest ja on omakorda täiselektriline taaslooming Bugatti Type 35-st.

Võrreldes pereisa endale ostetud Bugattidega, on Baby II praktiliselt kommiraha eest ostetav. Hinnad algavad alates 40 000 dollarist ja lõppevad 65 000 dollariga. Olgem ausad, pärast sellist miljonite priiskamist, mis see 240 000 või 390 000 dollarit  mänguautode peale kulutada ikka on. 

Mudilased otsustasid oma autod erinevates värvides võtta: oranž, kollane, valge, roheline, punane ja sinine.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.