Uudis

Spioonifotod: uue Mercedes S-klassi interjöör on liiga moodne?

Fotod: Ray Chen Twitter

Uus Mercedes-Benz S-klass jõuab peagi avalikuse ette ning müügisaalidesse uue aasta alguses. Mercedes on ise juba kamuflaaži kandvat autot natuke näidanud, aga nüüd lekkisid spioonifotod, kus auto on sisuliselt varjamata ning näha on ka interjöör.

Pildid oleks tehtud justkui kuskil autolammutuses ning täpselt pole teada, miks Mercedese lipulaev sellises kohas oli. Twitterisse pani pildid esimesena ilmselt Ray Chen nimeline kasutaja.

Samuti jagas pilte Hispaania autosait nimega Cochespias oma Instagrami lehel.

Väga puutetundlik

Kui välisilmelt on tegemist Mercedese praeguste tippmudelite sarnase evolutsiooniga ning meenutab väga näiteks CLS kupeesedaani, siis interjöör on märksa suuremad muutused läbi teinud.

Esmalt jääb silma muidugi hiiglaslik puutetundlik ekraan keskkonsoolil. Olemasolevatel piltidel tekitab, aga rohkemgi küsimusi juhi ees asuv ekraan, mis oleks justkui roolisambale kruvitud tahvearvuti.

Selle taga asub omakorda veel mingi avaus, mis vanadel aegadel oleks mahutanud näidikuteploki.

Kui see interjöör ongi müügivalmis sõiduki oma, siis on Mercedes valinud võimalikult nupuvaba ja digitaalse tee. Ühelt poolt on S-klass alati olnud tuntud selle poolest, et kasutab kõige uuemaid tehnoloogiaid, mis tavasõidukitesse jõuavad aastaid hiljem. Teisalt on see päris riskantne samm konservatiivseid kliente arvestades.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.