Uudis

Politsei: “Tallinna-Narva maantee 190. kilomeetrist alates ei ole teed sisuliselt sõidetavad – liikumiskiirus on keskmiselt 20-30 km/h.”

Politsei palub Ida-Virumaal liiklejatel olla libeduse tõttu äärmiselt tähelepanelik

Ööl vastu esmaspäeva valitsenud muutlike ilmaolude tõttu on mitmel pool Ida-Virumaal muutnud sõiduteed ohtlikuks. Eriti tähelepanelik tuleb olla Tallinna-Narva maanteel, kus liiklus on ühel lõigul libedusest juhtunud avarii tõttu ka ümber suunatud.

Eile õhtul ja täna hommikul on Ida prefektuuris teatatud politseile mitmest liiklusõnnetusest Tallinna-Narva maanteel, kus sõidu- või veoauto on libeduse tõttu sõitnud kraavi.

„Teeolud on praegu väga libedad ja üksnes varahommiku jooksul teatati politseile mitmest libedusest tingitud õnnetusest. Kõigil liiklejatel tuleb olla väga tähelepanelik ja teha endast kõik olenev, et teie teekond kulgeks võimalikult turvaliselt,“ rääkis Ida prefektuuri Narva välijuht Silver Pälsing.

„Sõiduteede libedusest räägib ka tõik, et Tallinna-Narva maantee 190. kilomeetrist alates ei ole teed sisuliselt sõidetavad – liikumiskiirus on keskmiselt 20-30 km/h.

Palume sõidukijuhtidel valida teeoludele vastav sõidukiirus, et vältida teelt väljasõitu ning mis lubaks teil vajadusel reageerida muutunud teeoludele. Äärmiselt oluline on ka piisava pikivahe hoidmine, et vältida võimalikku otsasõitu teisele sõidukile,“ lisas Pälsing.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.