Uudis

Politseinikud reageerisid eile rohkem kui poolesajale liiklusõnnetusele

Foto: Andres Haabu / PM / Scanpix Baltics

Kuigi eilsel päeval juhtus hulgaliselt liiklusõnnetusi, olid enamus neist kergemad. Esialgsetel andmetel sai 56 õnnetuses viga kuus inimest, kellest viis said kergemaid vigastusi.

Harjumaal olid politseinikust hommikust kella 19ni reageerinud 26 õnnetusele. Kiirabi toimetas kolm inimest haiglasse kontrolli. Lääne prefektuuris oli kella 19ks toimunud 14 liiklusõnnetust.

Peamiselt oli tegu kahe sõiduauto osalusel toimunud plekimõlkimiste ja teelt välja sõitudega. Õnnetustes sai viga üks inimene. Lisaks oli ka juhtum, kus autole kukkusid sõidu ajal kaks puud peale.

Ida prefektuuris reageerisid politseinikud viiele õnnetusele, kus inimesed viga ei saanud. Lõuna-Eestis on seni olnud 12 politsei sekkumist nõudnud liiklusvahejuhtumit: kergemad plekimõlkimised libeduse ja ebapiisava pikivahe koosmõjul, teelt välja sõitnud autod (sh üks liivapuistur sattus kraavi), pimedas kurvis teele kinni jäänud veok ja muud kergemad juhtumid.

Lisaks on infoteateid mõnedest masinatest, mis on kraavipervel ja kuhu politseid pole tarvis olnud.

Politsei palub, et ka täna oleksid maanteedel sõitvad juhid ettevaatlikud ning ei ajaks taga suurimat lubatud kiirust. Talvised teeolud toovad kaasa ootamatuid liiklustakistusi ning neid aitavad vältida sobiv sõidukiirus ja pikivahe.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.