Uudis

Reidi tee esimene lõik on nüüd liiklusele avatud

Reidi tee ummikud Tallinnas.Foto: Scanpix

Pühapäeva hilisõhtust saavad Tallinnas liiklejad hakata sõitma mööda värsket Reidi tee lõiku, mis viib sadamast Russalka ristmikule.

“See on mõnes mõttes ajalooline hetk, sest tähistab esimese lõigu avamist liiklusele aasta lõpul valmival Reidi teel. See on Pikksilma tänava ja Reidi tee ristmikult kuni Narva maanteeni kulgev Reidi tee lõik, mis avatakse liiklusele pühapäeva õhtul kell 22. Liiklus sel lõigul on ühesuunaline, suunaga Russalka ristmiku poole ja sealt edasi nii Lasnamäele kui Piritale,” selgitas Kesklinna vanem Vladimir Svet.

Reidi tee ja Uus-Sadama ning Russalka ristmike ehitustööd on jõudnud staadiumisse, kus liiklusolud muutuvad mitte ainult päevade lõikes vaid paar korda ööpäevas. Autojuhid, kes on harjunud sõitma rohkem igapäevase marsruudi kui liiklusmärkide järgi, peaksid Reidi tee piirkonnas eriti hoolikalt ajutist liikluskorraldust järgima.

Tallinna abilinnapea Andrei Novikovi sõnul ei jää selle nädala liikluskorralduse muudatused Reidi teel viimaseks. „Veel septembris tuleb Reidi tee piirkonnas veel mitmeid liikluskorralduse muudatusi. Võtke rahulikult, ärge kiirustage ja järgige liikluskorraldusvahendite nõudeid!“ soovitas abilinnapea.

Esmaspäeval, 9. septembril suletakse hommikuse ja õhtuse tipptunni vahelisel ajal Uus-Sadama ristmik seoses Uus-Sadama tn viimase asfaltkihi asfalteerimisega. Liiklus avatakse õhtuseks tipptunniks.

Esmaspäeva 9. septembri õhtul muutub Uus-Sadama tänav Tuukri tänavast kuni Uus-Sadama 19 ühesuunaliseks, suunaga sadamasse. Liiklus suletakse Petrooleumi tn D-terminali sissepääsust alates kuni Tuukri tänavani.

Väljapääsud sadamast on Lootsi tn kaudu kesklinna suunal ning Pikksilma tn ja Reidi tee ristmikult Russalka suunas sõites valminud Reidi teed pidi, kust saab sõita nii kesklinna, Lasnamäele kui ka Piritale.

Märksõnad: , ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.