Uudis

Repliik: mis on sellel pildil valesti?

Fotod: Tarmo Tähepõld

See ei ole ilmselt esimene kord, kui kirjutan parkimisest. See pole isegi esimene kord, kui täpselt sama kohta kajastan, aga kuna täna hommikul oli seal jälle selline olukord, siis meeldetuletuseks on väga sobiv.

Enamik parkimise ja peatumise keelumärke ja reegleid on päriselt põhjusega, mitte autojuhi kiusamiseks. Põhjuseks on turvalisus ja nähtavus.

Tee üks katse ja jaga meiega tulemusi

Tee üks katse ja proovi järgmise paari päeva jooksul analüüsida teadlikult mingite märkide mõtet ja mõttekust. Miks ta on? Kelle jaoks? Mis juhtub, kui ma seda eiran?

Kui leiad mõne märgi, millel pole mingit loogilist selgitust, siis saada palun pilt ja selgitus tarmo@geenius.ee ja kui me ka aru ei saa, siis küsime vastutavalt ametnikult järgi!

Päisepildi olukorrast tegin ühe meisterliku pilditöötluse teisest suunast. Näete ju, et valge buss tekitab ülekäigu raja ees parkides reaalselt väga ohtliku olukorra. Enne rada on ka veel väike kurv Tööstuse tänaval, mis nagunii nähtavust halvendab. On see piisavalt arusaadav?

See buss varjab ära isegi täiskasvanu, lapsest rääkimata. Kui esimene veel oskab ohtu näha, siis laps sageli mitte. Kui Tööstuse tänaval sõitev autojuht ei pea ka 30 km/h piirangust kinni, siis on tagajärjed väga kurvad.
Märksõnad: , , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.