Uudis

Rolls-Royce Ghost hüvastijätu mudel on 5,5 meetrit puhast kunsti

Pilt on illustreeriv.

Rolls-Royce armastab erimudeleid ja meie armastame Rolls-Royce erimudeleid veelgi rohkem kui nad ise. Eelmise aasta ägedaimad on siin loos välja toodud.

Nüüd avalikustas briti luksusmärk Ghosti eriversiooni Zenith Collection, mida toodetakse peagi tootmisliinilt lahkuva ja juba 10 aastat vana mudeli hüvastijätuks. Tootja sõnul on see üks kõige rohkem muutusi saanud erimudel nende valikus.

Nagu ikka, siis mootori ja muu tehnoloogia osas muutusi pole. Sama topeltturboga V12, nagu Ghosti kapoti all alati on olnud.

Väga suur roll on ideeautol 200EX

Eriversioon kannab endas mitmeid stiilimuutusi, mis baseeruvad 2009. aastal esitletud 200EX kontseptautol, mis oligi Ghosti aluseks. Näiteks on kontseptauto kapotikuju Spirit of Ecstasy sulatatud ümber mälestustahvlikesteks, mis on iga auto keskkonsoolis ja tähistavad järjekorranumbrit. Autosid tehakse muuseas 50 eksemplari.

200EX algsed joonised on jaotatud 50 eri osaks ning igaüks neist on graveeritud Ghostide keskkonsoolile, nii et  kui ostad kõik 50 autot korraga, siis saad omale terviku ilmselt kokku panna.

Tähistaevast kujutavale laele on lisatud langevate tähtede motiive. Puiduosa ustel on eriti keeruline ja koosneb geomeetrilisest mosaiigist.

Rolls-Royce Zenith Ghost

Peeneid detaile ja ägedust on veelgi, aga tõenäoliselt räägib pildigalerii enda eest rohkem kui tuhat sõna.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.