Uudis

Rolls Royce joogikomplekt maksab sama palju kui uus 3. seeria BMW

Rolls Royce avaldas nende poolt disainitud šampanjakomplekti, mis maksab rohkem, kui enamus keskklassi sõidukid.

See pole tõenäoliselt üllatus, et nii kalli ja luksusliku automargi, nagu Rolls Royce, lisavarustus on üüratult kallis. See puudutab ka esemeid, mis polegi otseselt autodega seotud.

Hiljuti näitas Rolls Royce nende uut lisa, mis maksab umbes 42 200 eurot (37 000 naelsterlingit). Võrdluseks algab meie poolt äsja testitud BMW uhiuus 3. seeria sedaan 44 000 eurost. Selliste summade juures 2 000-eurone hinnavahe pole väga märkimist väärtki.

Mida saab üle 40 000 euro maksva šampusekastiga? See on valmistatud alumiiniumist ja süsinikkiust ning leiab ka nahka ja tamme puitu. Muidugi kirjeldab Rolls Royce, et see on mõeldud kasutamiseks luksusjahil või villas.

Kasti sees leiab käsitsi valmistatud kristallist klaaside komplekti neljale ja muidugi ka kenasti jahutatud šampuse pudeli.

Lisada saab eraldi võimaluse hoida samas kastis ka kaaviari. Samuti hoitakse see eraldi õigel temperatuuril ja sellisel juhul leiab kasti seest ka kaks lusikat kalli toidu nautimiseks.

Kui sa oled rohkem Bentley-tüüpi inimene, siis selle margi 100 aastapäeva puhul tehti väga ilus ajalooraamat, mida saab erinevas kaunistatuse astmes osta. Kõige kallim versioon kaalub 30 kg ja on kaetud väga paljude väärisasjadega. Hind? Ligi 250 000 eurot.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.