Uudis

Selle aasta kõige rajum tuuning – Lamborghini Espada rat rod

Fotod: Mecumi oksjonisait

Aasta on kestnud täpselt üheksa päeva, aga tahaks näha, kes selle Lamborghini Espada CHD Editioni üle lööb. Tegelikult ei ole see auto valminud sel aastal, küll aga on see Danton Art Kustomsi poolt tehtud auto nüüd jõudmas Mecumi oksjonile ja hinnaks ennustatakse umbes 250 000 dollarit.

Kui rat rodid on enamjaolt sihilikult romulikud, siis selle sõiduki puhul on mindud teist teed. Ülimalt madal ja katmata ratastega Lamborghini jätab kaugelt vaadates rat rodi mulje, aga lähedalt on asi palju peenem.

Auto kere ja mootor pärinevad originaalis 1968. aasta Lamborghini Espadalt, mis tähistab peagi oma 50ndat sünnipäeva. Auto salongis on säilitatud originaali 2+2 istmelahendus. Mootoriks on 3,9-liitrine V12.

Edasi on kõik juba loojate fantaasia vili. Külgedel on kasutatud Lamborghini Reventoni õhuvõtuavasid, auto on 2,5 meetrit lai, rohkelt on itaalia lipu motiivi.

Ja siis muidugi see sisu. Needitud ja paljas metall ei ole ilmselt väga mugav pikkadeks sõitudeks või rajal käimiseks, aga näeb välja nagu auto, mille Mad Max ostaks lotoga võites.

Kas olete viimasel ajal midagi ägedamat näinud? Pange link kommentaaridesse!

Üleskutse

Aita meil Autotundi teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan saadet Kuulan Autotundi

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.