Uudis

Soovitus: See saade on kohati isegi parem kui “The Grand Tour”

Clarksoni, Hammondi ja May “The Grand Tour” teine hooaeg jätkab igareedeste uute episoodidega Amazon Prime Video keskkonnas. Kuid mida head autoteemalist vaadata kõikidel teistel õhtutel?

Amazoni teenus pakkub omajagu dokumentaalfilme autodest ja võidusõidust, kuid üks autosaade särab teistest kindlasti eredamalt. Väga hea ja meeltlahutav autosaade “/Drive” pakub vaatamiseks kolme hooaega. Kuigi neljas on juba USA’s eetrisse lastud, siis meil seda veel vaadata ei saa.

Üks saatejuhtidest on Top Gearist

2012. aastal alustanud Youtube’i kanal “/Drive” on jõudnud viimase 4 aasta jooksul ka USA telekanali NBC Sports kavasse. Telepildis samanimelist autosaadet juhivad Chris Harrise, Matt Farah ja Mike Spinelli. Jah, see on see sama Chris Harris, kes on üks uutest “Top Geari” saatejuhtidest, kuid sellest olenemata on jätkanud “/Drive” saadete tegemist.

Kuigi sarja 2014. aastal ilmunud esimesest hooajast on palju materjali olemas ka nende Youtube’i kanalil, leidub siiski omajagu klippe, mis hoiti puhtalt telesaate jaoks. Teisest hooajast on aga pea kogu sarja sisu ekslusiivselt saates ilmunud ja erinevad roadtripid, autotestid ja ringraja sõidud üle maailma on tõesti vaatamist väärt.

Jah, eks see kõik kõlab jube tuttavalt – kolm saatejuhti, kes reisid erinevates maailma riikides ekslusiivsete sportautodega. Kuid kidlasti on “/Drive” midagi värsket ja võib-olla isegi parem vaatamine kui kohati vanu trikke ja nalju kordav “The Grand Tour”.

Seega, kui midagi telekast ei tule ja viimane “The Grand Touri” osa on äsja vaadatud, kuid autodest pole siiani küllalt, pange käima “/Drive”.

Vaata kolmanda hooaja (viimane mis Amazon Prime Video keskkonnas saadaval) treilerit allpool.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil Autotundi teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan saadet Kuulan Autotundi

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.