T1 kaubanduskeskuse parkimismajas toimub täna suurejooneline Cars & Coffee

Parkimismajas ei pea ka kartma ilma pärast.

Üritus toimub T1 kaubanduskeskuse parkimismaja 4. ja 4A. korrusel, kus osalejaid ootab korraldaja sõnul muljetavaldav autode show-ala.

“Eelmisel aastal kogunesime T1 kaubanduskeskuse parkimismajas, et korraldada unustamatu Fast and Furious stiilis autonäitus. Sel aastal tuleme taas kokku 19. juunil kell 19:00 ning teeme sellest veelgi suurejoonelisema sündmuse,” ütleb korraldaja Cristo Veber pressiteates.

Selleks, et tagada kvaliteetne ja turvaline sündmus, on oma autoga alale pääsemiseks vajalik eelregistreerimine. Kõik registreeritud osalejad said kinnituse oma osalemise kohta hiljemalt 48 tundi enne üritust. Külastajad saavad mugavalt parkida teistel korrustel.

Parkimismajas ei pea ka kartma ilma pärast.

Muusikalise elamuse eest hoolitseb DJ, kes loob mõnusa atmosfääri kogu õhtu vältel ning oodata on ka ühte live-esinejat. T1 kaubanduskeskuse toitlustajad hoolitsevad janu ja nälja kustutamise eest.

Lisaks esitletakse esmakordselt Eestis uhiuut Hyundai Ioniq 5N-i. Mudeli tutvustus toimub 4A korrusel kell 20:00. Üritus ise kestab 19.00-22.00 ning on kõigile tasuta.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.