Tahad Eesti noori rallisõitjaid aidata? Siin on sinu võimalus!

Robert Virves näitab häid tulemusi juba mitu aastat ning see võiks ju jätkuda.

Rallisõprade ja -ekspertide poolt 2022. aastal loodud Estonian Next Rallystar MTÜ otsib annetajaid, kes on valmis iga-aastaselt panustama noorte rallisõitjate karjääri arendamisse.

Esimesel tegutsemise aastal kogusime toetust Robert Virvese JWRC projekti tarbeks. Toetusprojekt õnnestus täielikult, kuna Robert võitis JWRC maailmameistri tiitli ning sellega kaasnevalt võimaluse osaleda 2023. aastal WRC 2 arvestuses.

Eelmisel aastal osales Robert Virves Ford Fiesta Rally 2 autoga kümnel võistlusel ning saavutas Tet Rally Liepaja ERC etapil 5. koha. Oma väikese panuse kogu projekti andsid ka Estonian Next Rallystar MTÜ annetajad. Esimese kahe aastaga panustas projekti üle 20 rallispordisõbra.

Rally Estonial 2. koht

Käesolev võistlusaasta algas Robert Virvese jaoks oodatust natuke hiljem aga on olnud siiamaani väga edukas. Tulemustena on ette näidata Sardiinia ralli WRC 2 arvestuse 6. koht, Poola ralli WRC 2 arvestuse 3. koht ja Delfi Rally Estonia absoluutarvestuse 2. koht. Hetkel on plaanis veel osaleda Soome WRC etapil.

Estonian Next Rallystar MTÜ kutsub heategevusliku projektiga liituma eraisikuid ja ettevõtteid, kes on valmis panustama vähemalt 1000 eurot aastas – toetust kasutatakse Robert Virvese 2024. võistlusaasta kulude katteks, et tagada vähemalt ühel ERC või WRC etapil osalemine peale Soome WRC rallit.

Annetusi saab teha Estonian Next Rallystar MTÜ LHV pangakontole EE807700771007848934, vastavasisulise selgitusega.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.