Uudis

Tahad maksta pool miljonit eurot autovõtme eest? Helsingist nüüd saab

Vasakult Quantum, Serenity ja Phantom

Me võime arutleda, kas 2 miljonit eurot kella, hobuse või auto eest on mõistlik või ei, aga me ei jõua sellega kuhugi. Luksusmaailm purjetab (200 miljoni eurose jahiga) oma teid ja las ta siis purjetab.

Piisava nutikuse korral tuleb osata sealt oma osa võtta ja just seda soome firma Awain juht Jalmari Mattila teha kavatsebki.

Nimelt pakuvad nad võimalust osta endale autovõti, mis valmib peene käsitööna ja on sisuliselt väärisehe, mida katavad kallid materjalid ja teemandid.

Võtmed tulevad koos lisavarustusega

Kõige soodsam on 49 000-eurone Quantum, mille nahast ja puidust korpust ääristab kuld ja 354 teemantit.

Järgmine on 89 000 eurot maksev Serenity, kus vääriskive juba 1250. Kroonijuveeliks on 500 000 eurot maksev Phantom, kus on 34,5 karaadi jagu teemanteid. Kui esimest kahte on plaanis teha 20 ühikust koosnev seeria, siis kõige kallim Phantom on muidugi ainueksemplar.

Phantom on kallis küll, aga pagasiluugi avamise nupp on õnneks olemas

Võtmeid ei saa tellida igale margile vaid ainult “väärikatele” nagu Aston Martin, Bentley, Bugatti, Lamborghini, Maserati, McLaren, Mercedes, Porsche ja Rolls-Royce. Kui sul on Audi või BMW, mis vajab kallist võtit, siis võib nendega ühendust võtta, äkki jõuate kokkuleppele.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.