Uudis

Tahad SsangYongi tehtud Mercedest? Hetkel on üks selline Eestis müügil

Ilusas kalligraafias mudelinimi Chairman paneb nii mõnegi kulmu kergitama Foto: Auto24.ee

Tähelepanelik lugeja viitas meile, et Auto24.ee müügikeskkonnas pakutakse 8900 euro eest ühte väga erilist autot. Seal on niipalju asju õigesti ja samas kummalist, et ei teagi, kust alustada.

Esiteks on see auto, mille nimeks SsangYong Chairman DLX ostetud uuena Eestist ja sellel on olnud vaid kaks omanikku. Saate aru, uuena Eestist!

Viisakas ja natuke tutvalik sisuFoto: Auto24.ee

Teiseks põhineb see auto valdavalt Mercedese tehnikal ning ka disainis on näha teatavaid sarnasusi. Auto ongi ehitatud Mercedes-Benz W124 mudelipõlvkonna platvormile.

Kuna ka muu tehnika on valdavalt Mercedese päritoli, siis müüja sõnul on varuosasid lihtne leida ja tema on remontides kasutanud peamiselt A varuosi.

Lisaks täpsustab ta, et Chairman (Esimees) on vastupidav, vaikne ja mugav auto. Mootoriks on 3,2-liitrine R6 bensiinimootor (219 hobujõudu), automaatkast ja tagavedu. Varustuses on nii parkimisandurid kui ka kiirushoidik.

Nagu oleks Mercedes ja samas ei ole kaFoto: Auto24.ee

SsangYong Chairmani toodeti aastatel 1997-2017, seega on tegemist ühega varasematest mudelitest. Mõnes riigis müüdi autot ka hoopis Daewoo nime all.

Kes tahab omale väga erilist ja haruldast hobiautot, siis nüüd on võimalus! Rohkem pilte ja infot SIIN.

Märksõnad: , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.