Uudis

Tähelepanu! 3. juunist suletakse ajutiselt oluline ristmik kesklinnas

Ummik Ahtri tänaval.Foto: Grego Sibold

Alates esmaspäevast, 3. juunist on liiklusele suletud Jõe tänava ja Lootsi tänava Ahtri ristmiku poolsed otsad.

Jõe ning Lootsi tänavalt ei ole võimalik sõita Ahtri ristmikule ning Ahtri ristmikult ei ole võimalik sõita Lootsi ega Jõe tänavale. Kõigil väljastpoolt kesklinna sadama suunas liiklejatel soovitatakse järgida eelsuunavate liikluskorraldusvahendite nõudeid!

Liiklejad, kes tahavad sõita Linnahalli juurest Jõe/ Narva mnt /Pronksi tänava ristmikule, peavad liikuma marsruudil Viru ring – Hobujaama tänav – Jõe tänav /Narva mnt/Pronksi tänav. Liiklejad, kes soovivad Linnahalli juurest saada reisijate D-terminali, peavad tegema peale Ahtri ristmikku vasakpöörde Lootsi põiktänavale.

Liiklejad, kes soovivad reisijate D-terminalist sõita Mere puiesteele, peavad sõitma vastavalt hetkel kehtivale korrale ning Lootsi põiktänavalt tegema parempöörde. Liiklejad, kes soovivad reisijate D-terminalist sõita Narva maanteele, peavad sõitma kas Lootsi põiktänavale, sealt tegema vasakpöörde ning edasi Petrooleumi/Tuukri tänava ristmikult tegema parempöörde Narva maantee suunas.

Samuti on võimalik sõita sadama territooriumilt D-terminali car check-in alale ning sealt teha parempööre Petrooleumi tänavale.

Liiklejad, kes soovivad saada Tartu mnt, Liivalaia või Juhkentali tänavalt sadamasse, peavad kasutama Raua tänava ja Narva maantee ristmikku ja sõitma Petrooleumi tänavale.

Liiklejatele, kes sõidavad Mere puiesteelt Tuukri tänavale või Tuukri tänavalt Mere puiesteele piiranguid peale liikluskiiruse ei ole. Ohutuks liiklemiseks tuleb järgida ajutisi liiklusmärke, ajutisi jalakäijate ülekäike ning ehitustehnika liikumist.

Märksõnad: , , , ,

Üleskutse

Aita meil Autotundi teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan saadet Kuulan Autotundi

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.