Uudis

Talendid Rajale järgmine etapp toimub pühapäeval Langel

Foto:Talendid Rajale.

EAL ning Eesti kardiliidu ühisettevõtmisena toimuv laste hobikardisari Talendid Rajale alustab 6-etapilise hooaja teist poolt Tartumaal Lange motokeskuses. Tegu on neljanda osavõistlusega.

Senised kolm etappi on sõidetud LaitseRallyParki, Unibet kardikeskuse ja FK Keskuse kardiradadel, kusjuures iga etapp on andnud erineva võitja. Ootused uuele etapivõitjale on suured ka neljandal võistlusel, sest tänu uutele Lange motokeskuse sise- ja väliradadele on Lõuna-Eestisse tekkinud väga tugev kardikogukond eesotsas väga kiirete sõitjatega.

“Kui aastate jooksul on Talendid Rajale sarjas võistelnud lapsed kõikjalt Eestist, siis tänu Lange radadele on viimasel ajal olnud märgata just kiirete Lõuna-Eesti laste pealevoolu,” hindab Lange kardiradade suurt panust sarja peakorraldaja Martin Harak.

“Kohalikud vanad kardisõitjad hoolitsevad tublisti selle eest, et toimuksid kardikoolid ja muud tehnikaspordi huviringid, mis on ühtviisi harivad ja noori andekaid sõitjaid spordi juurde toovad,” lisab ta.

Lange motokeskuse välirajal sõidetav sarja neljas etapp stardib pühapäeval kell 13:00. Osalema on oodatud kõik lapsed, kelle sünniaasta on 2007 või hilisem. Eraldi arvestuses saavad võistelda ka lapsed, kelle sünniaasta on 2005-2006. Talendid Rajale võistlussarjast on sirgunud hulganisti praeguseid Eesti kardispordi tipptegijaid.

Märksõnad: , , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.