Uudis

Tallinn alustas teetöödega ning rõhk on kvartalisisestel teedel

Foto: Shutterstock

Tallinna linn on alustanud tänavate freesimis- ja asfalteerimistöödega ning jätkuvad ka suuremad rekonstrueerimistööd, peamine rõhuasetus on aga tänavu kvartalisiseste teede ja kõnniteede remonditöödel.

Tallinnas on käesoleva aasta eelarves kvartalisisesteks teede-tänavate hooldusremondiks arvestatud kaheksa miljonit eurot. Alustatakse linnaosades taastusremondiga järk-järgult. Mustamäel on juba freesimistöödega alustatud, Haaberstis alustatakse sel nädalal Õismäe teel asuvate kinnistute õuealadel paiknevate juurdepääsuteede, parkimiskohade ja kõnniteede rekonstrueerimise ning uute parkimiskohtade rajamisega.

Möödunud aastal alustatud ja tänavu lõppevatest suuremahulisematest ehitustöödest lõppeb maikuus Valdeku tänava ehitus Vabaduse pst- Pärnu mnt vahelises lõigus.

Juulikuus lõppevad Tedre tänava (Mooni tn-Sõpruse pst) ja Koidu tänava (Paldiski mnt-Endla tn. lõigus) ehitustööd. Novembri lõpuks valmib Tähetorni tänav Paldiski mnt ja Kadaka pst vaheline lõik, kus luuakse põhjalike tööde tulemusena jalakäijatele ja jalgratturitele paremad liikumisvõimalused ning tagatakse kokkuvõttes kõigile liiklejatele ohutu liikumine.

Rekonstrueerimistöödega on alustatud Mustamäel Raja tänaval (Akadeemia tee – Üliõpilase tee), Põhja-Tallinnas Maleva põigus ja Turba tn 2 esise kergliiklustee rajamine.

Lähiajal lähevad töösse Lauluväljaku mäe parkla väljasõidu rekonstrueerimine ja Varraku silla ehitus. Ettevalmistustööd käivad praegu Sütiste tee kõnnitee, Nõmme tee (Tedre tn – Kajaka tn) ja Seebi tänava taastusremondiks ning Kakumäe tee (Soolahe tn – poolsaare tipp) kergliiklustee katte paigaldamiseks.

Märksõnad: , , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.