Uudis

Tallinna südalinnas avati uued nutikad rattaparklad

Möödunud nädalal avas Viru Keskus kokku 42 jalgratast mahutava uusima tehnoloogiaga nutiparkla. Bikeep loodud lahendused on keskuse ümber olnud väiksemas mahus ka varem, ent nüüdsed nutiparklad on uue ja veelgi mugavama kinnituse ja turvalisusega.

Rattaid saab parkida tasuta kasutades mobiilirakendust “Bikeep”, Tallinna Ühiskaarti või viipega pangakaarte.

Bikeep Eesti piirkonna juhi Oliver Nuudi sõnul on uudsed parklad eelmisest versioonist turvalisemad ja mugavamad kasutajale. “Oleme äsja valmis saanud ka mobiilirakenduse, millega on ratta parkimine imelihtne. Tasuta saab parkida ka Tallinna Ühiskaardi ja enamus viipevõimalusega pangakaartidega,” kommenteeris Nuut.

Tema sõnul on oluline pöörata linnaruumis liikuvatele ratturitele rohkem tähelepanu ning luua turvalisi ja kasutajasõbralikke parkimisvõimalusi jalgrattaga liiklejatele.

“Koostöös Viru Keskusega oleme keskuse ümbruskonda paigaldanud sellises mastaabis nutiparklaid, mida pole ühelgi teisel keskusel ette näidata. Meil on au, et Viru Keskus on meie toote turule tulekust peale meid usaldanud ja et nüüdseks oleme jõudnud märkimisväärse koguseni uusima tehnoloogiaga parklaid paigaldades, mis ratturite elu, südalinnas viibimist ja ostlemist peaksid veelgi mugavamaks tegema,” lisas Nuut.

Uued erksavärvilised rattaparklad on paigaldatud Viru Keskuse algatusel ja need asuvad nii Estonia puiestee kui ka Laikmaa tänava poolel.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.