Uudis

Tallinna suurimas autosalongis hakati müüma kasutatud Volvo sõiduautosid, millele antakse aastane garantii

Tallinnas avati 10. septembril Volvo kasutatud sõiduautode salong, mis kannab Volvo Selekt kaubamärki ning mille alt müüakse heas korras kasutatud Volvosid, millel vanust kuni 5 aastat ja mille läbisõit maksimaalselt 150 000 km.

Selekti kaubamärgi all tulevad müügile Volvo tehases personali kasutuses olnud ametisõidukid, liisingufirmadelt ja klientidelt tagasi ostetud autod ning Info-Autos demosõidukite ja asendusautodena kasutusel olnud Volvod.

Kõigil autodel garantii

Autod on hooldatud volitatud esindustes ja neile on paigaldatud ainult Volvo originaalvaruosad. Volvo Selekti autode hoolduse ajalugu on põhjalikult dokumenteeritud.

Enne müükipanemist on iga Volvo läbinud täieliku, enam kui 100-punktilise kontrolli, mille käigus on kõik sõlmed, süsteemid ja varustus hoolikalt korrastatud või originaalvaruosadega asendatud.

Iga Volvo Selektist uuskasutusse ostetud auto saab kaasa aastase garantii koos üle-Euroopalise Volvo Assistance autoabi teenusega. Kliendil on ka 30-päevane/1500 kilomeetrine auto vahetusõigus.

Tallinna suurim müügisaal

550 m2 müügipinna lisandumisel on Info-Auto Tallinna esindusest aadressil Pärnu mnt. 232 saanud pealinna suurima müügisaalide kompleksiga autokaubamaja, kus Volvo sõiduautosid ning Fordi sõiduautosid ja tarbesõidukeid on katuse all eksponeeritud lausa 1400 ruutmeetril.

Info Ettevõtete Grupi poolt 2016. aastal ostetud Info-Auto ja Amservi valdusete vahel tegutsenud endise autovaruosade ja tarvikute kaupluseruumid renoveeriti täielikult arhitekt Priit Ehala jooniste järgi Maru Ehituse poolt.  Volvo Selekt’i salongi mahub 25 autot, majaesisele väljapanekualale veel 10.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.