Uudis

Tallinnas avati uus autode teenindus- ja müügikeskus, kus saab muuhulgas kasutada numbrituvastusega autopesulat

Ideal Baltic, mis opereerib brände nagu AVIS, Budget ja Payless avas Tallinnas Peterburi maanteel Ideal Auto nime kandva sõidukite teenusekeskuse, kus müüakse uuemaid kasutatud sõidukeid, teostatakse rehvi- ja kerehooldustöid ning kus on avatud Eesti innovaatiliseima tehnikaga sõidukite pesutänav.

“Kuna nii autorendi kui täisteenusliisingu ettevõttena haldame Eestis üle 1000 auto, siis tekkis praktiline vajadus oma autosid ise teenindada, hooldada ja hiljem neid ka müüa.” lausus Ideal Auto juhatuse liige Hardi Isok.

Oktoobris Peterburi teel oma uksed avanud multifunktsionaalses teenusekeskuses Ideal Auto paiknevad kere-, värvi- ja rehvitöökoda, kus kasutatakse tipptasemel tehnoloogiaid.

“Näiteks on meil punktkeevitusseaded, mis vastavad VAG grupi ja Mercedes-Benz tehase nõuetele ning Eesti üks moodsamaid värvikambreid, kus kasutatakse Standoxi Standoblue tipp-klassi seeria värvimaterjale,” kirjeldas Isok.

Nutikas automaatpesula

Esmakordselt Eestis kasutatakse autopesulas tasumiseks sõiduki numbrituvastust.

“Autopesula püsilepingu puhul ei pea pesulasse tulles isegi pangakaarti kaasa võtma, vaid süsteem tuvastab autonumbri järgi, kas sõiduk võib siseneda või mitte,” kirjeldas Isok, lisades, et numbrituvastus on mugav eelkõige suure autopargiga ettevõtetele, kes peavad tihti palju autosid pesema.

Automaatpesutänavas on kasutusel turu parim tehnoloogia, Kärcheri kõrgekvaliteedilised seadmed, mis tagavad märkimisväärselt suurema läbilaskevõime ja vähendavad oluliselt ooteaega pesutänava kasutamisel.

Sõidukite teenusekeskus on suuresti suunatud küll ärikliendile, kuid tulla võivad ka erakliendid.

Eelkontrollitud ja lisagarantiiga kasutatud autod

Lisaks teenusekeskusele avatud ka vähekasutatud autode müügisalong, kus müüakse kuni viie aasta vanuseid sõidukeid. Valikus on testitud ja kontrollitud kasutatud sõidukid, millele tehasegarantii puudumisel pakutakse lisagarantii võimalust. Levinumad esindatud margid on BMW, Mercedes-Benz, Volkswagen ja Toyota.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.