Uudis

Talvine mäkketõusu kiirendusvõistlus Kiviõlis lükati sulailmade tõttu edasi

Foto: Tarmo Tomson

Ürituse peakorraldaja esindaja Roland Kivitare andis täna teada, et 9.02 toimuma pidanud mäkketõusu kiirendusvõistlus Kiviõli UpHill Snow Drag on edasi lükatud Vabariigi aastapäevale ehk 24.02 kuupäevale.

Hoolimata korraldusmeeskona ja Kiviõli Seikluskeskuse rajameistrite pingutustest on suur oht, et võistlust ei saa sula ilma ja vihma tõttu täies mahus läbi viia.

Terve jaanuari kestnud külmakraadid on tulevaks nädalavahetuseks taandunud ning lisaks on oodata erinevate ilmaprognooside järgi keskpäevast õrna vihmasadu. See koos kohati kuni 14 m/s puhuva tuulega ei oleks kindlasti pealtvaatajatele ega ka võistlejatele ning korraldusmeeskonnale meeldiv kogemus.

Edasilükkamine on parem kui tühistamine

“Otsus võistlus edasi lükata tuli raskelt!” sõnas peakorraldaja Roland Kivitare. “Aga edasilükkamine on parem kui koheselt loobuda. Kõikidele võistlejatele tagastatakse soovi korral osavõtutasu 100% ulatuses, kuid me loodame, et näeme enamikku siiski 24.02 stardis!” lisas ta lootusrikkalt.

Kõikidele registreerunud võistlejatele on saadetud täiendav info registreerimisel sisestatud e-maili aadressile.

“Ärme veel püssi põõsasse viska ja ootame ära Vabariigi aastapäevale eelneva ilmateate ning hindame olukorra siis uuesti üle,” ütles lõpetuseks peakorraldaja Roland Kivitare.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.