Uudis

Tammsaare tee ja Tondi-Rahumäe ristmikul muutus liikluskorraldus, üks suund on suletud

Esmaspäeval, 16. juulil alustatakse A. H. Tammsaare tee – Tondi tn – Rahumäe tee ristmiku II etapi ehitustöödega, mille käigus muudetakse ajavahemikul 22.07.18 ristmiku liikluskorraldust. Bussiliinid nr 23 ja 61 on suunatakse ümbersõidule.

A.H. Tammsaare tee – Tondi tn – Rahumäe tee ristmiku laiendamise ehitustööde käigus muudetakse ristmiku liikluskorraldust. Mustamäe – Ülemiste suunal on tagatud kaks sõidurada ning Ülemiste – Mustamäe suunal üks sõidurada. Tondi tn linnast väljuv suund on suletud. Rahumäe tee linna sisenevalt suunalt on võimalik teostada ainult parempööret. Nimetatud ajavahemikul on ristmikul vasakpöörded keelatud. Ümbersõiduks on võimalik kasutada ümberkaudseid tänavaid.

Autobussiliinid nr 23 ja 61 on suunatud ümbersõidu marsruudile. Liin nr 23 on Kadaka liiklussuunal suunata ümbersõidule Tondi tänav, Linnu tee, Nõmme tee, A. H. Tammsaare tee ja Rahumäe tee, tehes ümbersõidul peatuse Linnu teel Västriku peatuses nin Bussijaama suunal ümbersõidule Rahumäe tee, Tervise tänav, Retke tee, Nõmme tee, Linnu tee ja Tondi tänav, tehes ümbersõidul peatused Retke teel Lastehaigla ja Retke tee peatustes ning Linnu teel Västriku peatuses.

Liin nr 61 on suunatud ümbersõidule A. H. Tammsaare tee, Rahumäe tee, Tervise tänav, Elektroni tänav, Rahumäe tee ja Tervise tänav, tehes ajutise Energia peatuse Rahumäe teel peale Elektroni tänava ristmikku.

Ehitustööde tulemusena rajatakse A.H Tammsaare teel Järvevana tee suunas liikuva liikluse läbilaskevõime suurendamiseks lisasõidurada Rahumäe tee poolsele küljele.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil Autotundi teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan saadet Kuulan Autotundi

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.