Uudis

Täna esitletakse uut Lamborghinit ja liitreaalsuse abil saavad osaleda kõik

Lamborghini Aventadorid Tallinna margiesindusesFoto: Tarmo Tähepõld

Automobili Lamborghini esitleb nimelt uut Huracán EVO RWD Spyderit liitreaalsust kasutades, mida sobiva tehnoloogia abil saab igaüks jälgida. Esitlus toimub 7. mail Eesti aja järgi kell 14.00 (Kesk-Euroopa aja järgi 13.00) ettevõtte ametlikul veebilehel.

Praegusel üleilmse eriolukorra ja sotsiaalse distantseerumise ajastul kasutab Lamborghini liitreaalsust auto esitlemiseks täiesti uuel viisil. Apple’i tarkvara AR Quick Look vahendusel toob firma oma uusima V10mootoriga supersportauto klientide ja huviliste ette korraga kõikjal maailmas – vaja on ainult iPhone’i või iPadi*.

Minnes oma iPhone’i või iPadiga Lamborghini veebilehele, tuleb lihtsalt puudutada välja kirjaga „See in AR“ ning uue lahtise tagaveolise sportauto võib imetlemiseks paigutada oma majaesisele, aeda või kasvõi otse elutuppa.

Virtuaalkeskkond annab vaatajale võimaluse autot pöörata ja selle suurust muuta, sealhulgas 1:1 mõõtkavas, tutvuda lähemalt välimuse ja interjööri detailidega ning teha uuest autost äärmiselt realistlikuna mõjuvaid pilte. Need võimalused laienevad peagi kogu Lamborghini mudelivalikule.

Kui auto sobib, siis Huracán EVO RWD Spyder on Lamborghini Tallinna esinduses tellimustele avatud.

*AR-i tarvis on vajalik iPhone või iPad, millel on iOS-i versioon 11 või uuem ja protsessor A9 või uuem. Nende seadmete hulka kuuluvad iPhone 6 ja uuemad, sealhulgas iPhone SE, iPad Pro, iPad (5. põlvkond või uuem), iPad mini (5. põlvkond või uuem), iPad Air (3. põlvkond) ja iPod touch (7. põlvkond).

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil Autotundi teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan saadet Kuulan Autotundi

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.