Uudis

Tänased liikluspiirangud: Tartusse minemiseks tasub kindlasti aega varuda

Foto: Scanpix/Sakala/Marko Saarm.

Maanteeamet soovitab täna Tartus toimuvale Metallica kontserdile sõitjatel varuda kohalejõudmiseks kindlasti lisaaega, kuna linna läbimine võtab liiklejate rohkuse tõttu aega. Samuti algavad täna mitmel pool Eestis liikluspiirangud.

Tartu maakonnas Kõrveküla–Tartu maanteel Kõrvekülas (km 0,8–2,2) on seoses Metallica kontserdiga kehtestatud kiiruse piirang.

Rapla maakonnas Tallinna–Rapla–Türi maanteel Lelle–Käru lõigul (km 69.9–79,4) on teeremondi tõttu üks sõidusuund suletud ning kehtestatud kiiruspiirang. Töötsoonis on liikluskorraldus vastavalt ajutistele märkidele.

Järva maakonnas Mäeküla–Koeru–Kapu maanteel Kahala–Müüsleri lõigul (km 8,0–12,7) on seoses pindamistöödega kehtestatud kiiruspiirang. Teel on kohati lahtine killustik.

Liiklejaid enim mõjutavad teetööd toimuvad hetkel Tallinna–Tartu maanteel, kus on kiiruspiirangud Kosel, Ardus ja Puurmanni 2+1 tee ehitusel. Seetõttu soovitab Maanteeamet Tartusse sõitmiseks kasutada ka Piibe maanteed.

Kõikidel kontserdile minejatel soovitatakse enne teele asumist vaadata teetööde ja liikluspiirangute infot portaalist Tark Tee ning alustada oma teekonda varakult, et õigeaegselt kohale jõuda.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil Autotundi teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan saadet Kuulan Autotundi

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.