Uudis

Taxify avab Tallinnas tankla ja lubab linna kõige odavamat kütusehinda

Taxify avab täna Tallinnas lubaduste kohaselt linna soodsaima kütusega tankla. Tankla eesmärk on tagada parima hinnaga kütusetarne Taxify juhtidele, kuid kütust saavad tanklast ka kõik tavakliendid.

Töökoja tänava automaattanklat jääb kütusega varustama kütuste jaemüüja Olerex. Tankla müüb bensiinikütust 95 ja diiselkütust. Avamisnädala lõpuni saavad kõik tankla kliendid bensiinikütust erihinna alusel 1,31€ liitrilt ja diiselkütust erihinna alusel 1,25€ liitrilt.

Kütust pakutakse Filtri tee ääres (Töökoja 4) asuvas tanklas. Avamissoodustusi arvestamata maksaks bensiinikütus Taxify tanklas 1,36€ liitrilt ja diiselkütus 1,31€ liitrilt.

Taxify juhtidele täiendav püsisoodustus

Taxify autopargi haldur Heigo Protten rääkis, et viimasel kalendrikuul vähemalt kümme sõitu teinud Taxify juhid saavad tanklas täiendavat püsisoodustust ID-kaardi alusel sõltuvalt sisseostuhinnast.

“Täiskohaga Taxify juht kulutab nädalas kütusele keskmiselt 136 eurot, mis on märkimisväärne kulu. Kütusehinnad on püsivalt tõusnud. Meie huvi on teha juhtidele parimaid pakkumisi. Nii otsustasime ujuda vastuvoolu ja mitte opereerida senise kütuseturu loogika järgi,” ütles ta.

Olerexi müügidirektori Marko Lavingu sõnul dikteerivad täna Eestis kütusehinda peamiselt kolm tegurit: kütusehind maailmaturul, dollari ja euro kursivahe ning konkurents. “Taxify on otsustanud konkurentsi näol ühe mõjutaja eemaldada ning reguleerida hinda vastavalt turu vajadusele ja sisseostu hinnale. Nii Taxify juhi kui hinnatundliku kliendi jaoks on see suur võit,” selgitas Laving.

Märksõnad: , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.