Uudis

Terminal Oil langetas bensiini hinda, teised tanklad pole veel langusega kaasa läinud

Terminal Oili tankla Tartus Rebase tänaval.Foto: Scanpix/Postimees/Margus ANsu

Terminal Oil langetas täna ennelõunal mootoribensiini hinda kõikides Terminal Oil automaat- ja täisteenindusjaamades üle Eesti. Mootoribensiini 95 uus hind on 1,159 ning bensiin 98 maksab hinnalangetuse järgselt 1,189 eurot liiter.

Loo kirjutamise hetkel oli näiteks Olerexi Ahtri teenindusjaamas 95 hind 1,259 eurot (vahe 10 senti) ja 98 hind 1,310 eurot (hinnavahe 12 senti). 60-liitrise paagitäie pealt on võit seega 6 eurot.

Hinnalangus on tingitud viimasel ajal langenud maailmaturu hindadest ning euro tugevnemisest ameerika dollari suhtes.

Terminal Oil on lähiajal avanud mitmeid uusi teenindusjaamu. 2020. aasta juulis avati uued teenindusjaamad Tallinn-Tartu-Luhamaa maanteel Savernas, automaattankla Valgas ning COFFEE TERMINAL kauplus Tartu kesklinnas. Alustatud on juba uue teenindusjaama ehitamist Võru linna ning õige pea algavad ehitused Tallinnas ja Narva-Jõesuus.

AS Tartu Terminal on 1994. aastal asutatud Eesti ettevõte, mis on välja kasvanud omaaegsest Kärkna naftabaasist Tartu külje all, mis asutati juba 1968. aastal. Tegemist on Lõuna-Eestis ainulaadse kaasaegse kütuseterminaliga, mille kaudu liigub tarbimisse ligikaudu veerand kogu Eestis tarbitavatest vedelkütustest.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.