TOP 10: need olid Autogeeniuse eelmise aasta kõige popimad lood

Fotod: Karl-Erik Idasaar

Aasta algus on kenasti käima läinud, aga teeks korraks veel tagasivaate eelmisesse aastasse. Millised lood olid meie lugejate seas kõige hinnatumad?

10. Suur elektriautode TOP: paremusjärjestuses on kõik 33 Eestis müüdavat elektriautot

Ilmselt ei ole kõik lugejad kohe neid autosid ostma tormamas, aga mingi sportlik huvi on täitsa tajutav. Ilmselt tahetakse tulevikuks valmis olla

9. Suverehvide test: 53 rehvi, finaali jõudis 20, võitjaks krooniti ootamatu nimi

Siin on põhjus selge – praktiline ja oluline info, mis ilmselt on asjakohane veel mõnda aega ning võib abiks olla ka uue suvehooaja saabudes.

8. Suur (linna)maasturite edetabel: parimast halvimani kuni 30 000 euro eest

Alustasime selle looga oma Autoleht Ekstra edetabelite formaadiga ning tundub, et õigustatult. Lingilt leiab viited ka keskmise ja kalli hinnaklassi linnamaasturite kohta.

7. Kasutatud Audi RS6: hull superpereauto küll, aga kui kalliks see läheb?

Auto, mida enamik meist ei osta, aga paljud unistavad. Kaasa arvatud meie toimetuses. Ja eks uudishimu teeb ilmselt oma töö, et kui palju sellisega elamine ikka maksaks?

6. Populaarne skeem: Tšehhi numbritega luksusautod on soodsamad, aga margiesindused seda heaks ei kiida

Paljud on vaevanud pead, et miks ühtäkki Eestis niipalju tšehhe ringi sõidab. Põhjus on tegelikult palju põnevam ja seda näitab ka loo populaarsus.

5. Kasutatud Volvo XC90: ilus ja luksuslik, aga rohkete lastehaigustega

2021. aastal müüdi Eestis 118 uut Volvo XC90 luksusmaasturit. See näitab, et tegemist on ühe eestlaste lemmikautoga ning kasutatuna on selle müüginumbrid veel kordades suuremad.

4. Väga kehvad ja potentsiaalselt suuri kulusid nõudvad mootorid vol. 1

Tegime nimekirja mootoritest, mis on õnnetult sündinud ja tähendavad omanikele päris karme kulusid. Oluline tarbijainfo kasutatud auto ostjale.

3. Väga kehvad ja potentsiaalselt suuri kulusid nõudvad mootorid vol. 2

Ja kui lugu oli ilmunud, siis saime tagasisidet, et aga see või teine mootor, miks neid ei olnud? Seega ilmus järjelugu, kus oma koha leidis veel 11 mootorit.

2. 10 kasutatud autot, millest tuleks kindlasti eemale hoida

Näha on, et peamiselt käivitab inimesi see, kui neile pakutakse võimalust mõnest potentsiaalsest hävingust loobuda ja seda just kasutatud autode ostmisel puhul.

1. Suur ja ainulaadne edetabel: 50 parimat Eesti kasutatud autot ja millist versiooni osta

Õnneks troonib konkurentsitult esikohal lugu, mis on samuti tarbijale kasulik, aga väga positiivse tooniga. Taas Autoleht Ekstras ilmunud edetabel, kus toimetus valis välja autod, mida nad julgeks kasutatuna soovitada.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.