Transpordiamet hoiatab erakordselt raskete ilmaolude eest Harjumaa, Raplamaa ja Virumaa teedel

Pilt on illustreeriv Foto: Arvet Mägi, Virumaa Teataja / Scanpix Baltics

Transpordiamet kehtestas täna, 21.01.2022 alates kell 12.00 rasketest ilmaoludest tingitud erilise hoolderežiimi lisaks Virumaale ka Harjumaa ja Raplamaa riigimaanteedel ning kutsub liiklejaid üles äärmisele ettevaatusele.

Harjumaa ja Raplamaa riigimaanteede teeolud on rasked – fikseeritud on tuulepuhangud 18 m/s ning lumesadu muutub järjest tihedamaks. Rasketest ilmaoludest tingitud eriline hoolderežiim tähendab, et teehooldajatel kulub hooldetöödeks rohkem aega kui tavaoludes. Rasketest ilmaoludest tingitud olukorra lõppu prognoosime täna kell 19.00.

Transpordiamet soovitab praeguste ilmaoludega Virumaa, Harjumaa ja Raplamaa maanteedel liiklemist vältida. Kui sõitu hilisemaks ajastada pole võimalik, siis tuleb sõidukijuhil olla äärmiselt ettevaatlik ja valida teeoludele vastav sõidustiil. Lubatud suurim sõidukiirus ei ole liiklejatele kohustuslik. Tuisusel maanteel liigeldes tuleb hoida ohutut pikivahet ning vältida möödasõite.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.