Uudis

Turboga elektriauto? Porsche Taycani mudelinimede järgi võiks nii arvata küll

Instagrami postitus vihjab, et Porsche esimene elektriauto, Taycan, võib saada mitu mudelivarianti tüüpiliste porschelike nimedega.

The Drive’i üks toimetajatest Alex Roy on avaldanud rohkem detaile tulevasest Taycanist. Ta registreeris end huviliseks ja potentsiaalseks Porsche Taycan ostjaks ning postitas vastuse Porsche esindusesse saadetud päringukohta.

Tuleb välja, et sportautode tootja plaanib tutvustada kolm erinevat mudelivarianti: tavaline Taycan, Taycan 4S ja Taycan Turbo. Porsche mudelitega tuttavad lugejad tunnevad mudelitähistused kindlasti ära, sest need leiab ka näiteks 911-l ja ka Panameral.

Taycan 4S peaks Porsche varasemate mudelite järgi arvestades olema natuke võimsam kui tavaline ja lisaks on muidugi ka nelikvedu. See tõstatab ka küsimuse, kas tavaline Taycan on vaid tagaveoline?

Taycan Turbo on muidugi kõige kärmemalt kiirendav ja võimsaim nelikveoline variant. Elektriautona ei maksa muidugi turbo ülelaadimist oodata ja ilmselgelt on tegemist pelgalt Porschele traditsioonilise nimetüübiga.

Ametlikku informatsiooni ja tehnilisi andmeid tuleb veel natuke oodata, sest need avalikustatakse järgmisel aastal.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil Autotundi teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan saadet Kuulan Autotundi

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.