Uudis

Tuuningufirma võttis ülipõhjalikult ette Ferrari 328 ja tulemus on midagi väga erilist

Aastaid on olnud enamike uute elektriautode PR-sõnumiks, et tegu on Tesla konkurendiga, võib olla isegi “Tesla killeriga”.

Tuuningumaailmas ei ole selles mõttes konkurentsi, et keegi üritab teist kõrvale tõugata, aga viimasel ajal on tekkinud üks maamärk küll, mille järgi üritatakse joonduda. Selleks on Singer, mis tegeleb väga kõrgel tasemel Porsche 911 mudelite ümberehitusega ning loomulikult on ka hinnad vastavad.

Nüüd ongi tuuningufirma nimega Casil Motors Ameerikast võtnud ette Ferrari 328 GTB ja GTS mudelid ning viinud läbi ülimalt põhjaliku muudatuse.

Nagu piltidelt näha, siis disainis on mindud kerelaiendite ja madaldamise teed, aga ümberehitused ei piirdu muidugi ainult visuaaliga.

Väga suur töö on ära tehtud originaali 3,2-liitrise V8 mootoriga, millest on põhjalike ümberehitustega kätte saadud 400 hobujõudu. See on samapalju kui omaaegsel superautol Ferrari 288 GTO.

Väga keerulise nimega autot BB3X8 FDP ehitatakse vaid 30 eksemplari. Klient saab auto kujundamisel väga palju kaasa rääkida, kuid hinda ei ole veel avalikustatud.

Üleskutse

Aita meil Autotundi teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan saadet Kuulan Autotundi

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.